kto sme:

í-Téčko je jedna z najmladších študentských organizácií pôsobiacej na žilinskej univerzite. Činnosť tejto študentskej televízie sa zameriava na vytváranie možností, kde by sa študenti mohli zapájať do procesu výroby televízneho programu. Vysielanie je primárne určené študentom ŽU ubytovaným na internátoch Veľký diel a Hliny ale sledovať nás môžete aj internete. Členovia sa môžu realizovať v rôznych smeroch. Od moderovania relácií až po výrobu grafických animácií.

Študentská televízia í-Téčko vznikla 9.5.2009 ako iniciatíva Tomáša Stanka. Výraznou mierou sa o vznik í-Téčka zaslúžil aj vtedajší prorektor pre vzdelávanie prof. Ing. Pokorný Michal PhD. Zo začiatku to bola malá skupina nadšencov s veľkým záujmom o televíznu tvorbu. Neskôr sa pridali ďalší a začali písať históriu študentskej internátnej televízie í-Téčko. Dnes môžete v našej televízií sledovať rôzne programy s rôznym zameraním. Od informačných a zábavných relácií až po študentské filmy. Toto vysielanie pripravujeme každý týždeň vo vysielacom bloku.

Ak by niekto z Vás, čo ste to dočítali až sem, mal záujem pripojiť ruku k dielu, tak neváhajte a napíšte mail na itecko@itecko.sk . Radi privítame nové tváre.

kontakty:

uz veľký diel
blok G, miestnosť G-15
Vysokoškolákov 20
01 008, žilina
itecko.sk
itecko@itecko.sk
0910 574 806
041/513 17 59
fb.com/iteckotv